קריקטורה לאירועים

קריקטורה לאירועים מכל הסוגים

אם אתם עומדים לפני או נמצאים תוך כדי ארגון של אירוע, אין ספק שאחד הדברים החשובים לכם הוא מציאת אטרקציות ודרכים ליצור אווירה כיפית, נעימה ולבבית. לא תמיד הדבר פשוט. אם זו מסיבת בר מצווה שמיועדת רק לחברים הדבר הוא קל יותר כי המשתתפים בגיל דומה ואוהבים דברים דומים. האתגר גדול יותר כשהקהל הוא הטרוגני וכולל משתתפים בגילאי שונים תוגם כאלה שלא מכירים בהכרח זה את זה כמו בחתונה או בר מצווה שמשלבת בין חברים ומשפחה. ציור קריקטורה לאירועים הא אטרקציה שמתאימה לכל סוגי האירועים, כולל אירועים לקהל הטרוגני. הדבר יעורר עניין אצל רבים, גם בצפיה מהצד בתהליך הציור של אדם אחר (שאורך לא יותר ממספר דקות) ובין אם בתור המצוירים.

קריקטורה לאירועים פרטיים או עסקיים

קריקטורה לאירועים היא אטרקציה המתאימה לסוגים שונים של אירועים, פרטיים או עסקיים. גם באירועים פרטיים שונים וגם באירועים עסקיים אחת המטרות היא ליצור קירבה בין המשתתפים, שבירת קרח ומכנה משותף רחב בין כולם. אף משתתף לא ישאר אדיש לצייר קריקטורות אשר נמצא במקום ומצייר אנשים בתנועות ידיים מהירות ותוך זמן קצר כאשר התוצאה היא דומה לאדם המצויר כך שניתן לזהות אותו  בציור אך מצד שני יש הגזמות בנקודות מסוימות, הכל כמובן בטוב טעם ומבלי להעליב, כי המטרה של צייר קריקטורה לאירועים היא פשוט לשמח. אז אם אתם רוצים ליצור אוירה שמחה ומעניינת ביום הולדת , חתונה ובר מצווה או לחילופין בערב חברה או כנס, זוהי אופציה מעולה.

קריקטורות כאטרקציה וגם כמתנה למשתתפים

קריקטורה לאירועים יכולה לבוא בשתי צורות: ציור בלייב כאשר הצייר נמצא במקום ומצייר משתתפים לפי רצונם על נייר או באייר בראש על חולצות, ציפיות וכו' או לחילופין הקריקטורה היא מתנה שניתנת לאורחים כמזכרת. כאן ניתן להזמין קריקטורה באופן דיגיטלי (אך היא נעשית ע"י הצייר ללא עזרת AI) ולהדפיס אותה על כל מה שתבחרו: חולצה, קנבס, קאפה ועוד. אפשר כמובן גם לשלב בין שתי האופציות: להזמין את הצייר שיצייר באירוע עצמו וגם להזמין קריקטורה דיגיטלית להדפסה.

גנזי אמן קריקטורות הוא צייר קריקטורות אשר חי ונושם את ציור הקריקטורות. הוא מצייר בזריזות ובצורה מדויקת תוך הכנסת הומור ושמחה לכל אירוע. מוזמנים ליצור קשר.

קריקטורה לאירועים

צייר קריקטורות לאירועים

מחפשים פעילות מעניינת ליום הולדת, בר/ת מצווה ואפילו חתונה? היום ישנן אטרקציות רבות שהפכו עניין שבשגרה והן אינן מחדשות הרבה. במיוחד אם זהו אירוע מיוחד שלא יחזור, אתם רוצים גם לתת לו תוכן מעניין, שיהיו בו פעילויות כיפיות, לא שגרתיות שייצרו עניין וסקרנות, יצחיקו וישמחו. הזמנת צייר קריקטורות לאירועים תענה בדיוק על המטרות האלה. סביב הצייר תמיד נוצרת התאספות של אנשים שמסתכלים בסקרנות על הציור שנוצר לו תוך כמה דקות בתנועות ידיים זריזות. הציור יוצא דומה לאדם המצויר, אך עם הגזמות מצחיקות. כאשר הצייר הוא גם אדם  מצחיק ועם אנרגיות טובות ומשמחות הדבר הופך מציור בלבד לפעילות משמחת וכיפית עבור כולם.

איך לבחור צייר קריקטורות לאירועים?

צייר קריקטורות לאירועים צריך להיות קודם כל מוכשר בציור קריקטורות. התוצאה צריכה כאמור להיות מצד אחד דומה לאדם אותו מציירים אך שונה בדיוק במקומות הנכונים תוך יצירת הגזמות מצחיקות. כשאתם לבוחרים צייר בקשו לראות תמונות של ציורים שעשה לצד צילום של האדם המצויר כך שתוכלו להשוות. מעבר לכישרון הציור, צייר קריקטורות לאירועים צריך להיות חברותי, לבבי ובעל חוש הומור שלא מתבטא רק בציור. זוהי קודם כל אטרקציה ופעילות לאירוע שצריכה ליצור שמחה, כך שהוא צריך להקרין אנרגיות מתאימות. כדאי לחפש המלצות מאנשים שהזמינו צייר קריקטורות לאירועים והיו מרוצים.

צייר לסוגים שונים של אירועים

צייר קריקטורות לאירועים יכול להשתלב מעולה בסוגים שונים של אירועים. ניתן לשלב אותו  אפילו באירועים רציניים שרוצים להכניס בסופם מעט אווירה קלילה והומור, כמו למשל בכנס מקצועי של חברה. הצייר יכול  לצייר את מנהלי החברה ובכירים בה כמו גם את כל מי שיהיה מעוניין. הפעילות תשתלב היטב בערב חברה או באירוע השקה. הפעילות מתאימה וכיפית לאירועים שיש בהם קהל מגוון. הציור מדבר לאנשים בגילאים שונים, מילדים קטנים ועד מבוגרים. כולם מסתקרנים לראות את הציור בהתהוות ונהנים מהתוצאות. לצד ציור בלייב אפשר גם לתת מזכרת לכל משתתף עם קריקטורה שהוזמנה באופן דיגיטלי והודפסה על חולצה, קנבס, קאפה ועוד.

גנזי אמן קריקטורות הוא צייר קריקטורות לאירועים אשר משלב בבין כישרון ואהבה רבה לציור קריקטורות לבירן יכולת ליצור קירבה בין אנשים, אנרגיות ושמחה סביבו. מוזמנים ליצור קשר.

קריקטורה לאירועים

עוד בנושא

קריקטורות לבר מצווה

קריקטורה לבת מצווה

קריקטורה לחתונה

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support

תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נשמח לעמוד לשירותכם!